Kontakt

Adres:
Władysława Andersa 32
75-626 Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Godziny pracy:
Poniedziałek – Piątek  7:30 – 15:30

Dyrektor:
Ewa Paprocka-Palkowska

Sekretariat
tel.: 94 71-40-217 / fax: 94 71-40-252
pcpr.sekretariat@powiat.koszalin.pl

 

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W KOSZALINIE
IMIĘ  I NAZWISKO STANOWISKO TELEFON OBSŁUGIIWANY TEREN powiat.koszalin.pl POKÓJ
Ewa Paprocka-Palkowska Dyrektor powiat koszaliński pcpr@ 3.17
DZIAŁ ADMINISTRACJI I KADR (AK)
Małgorzata Węgrzyn Starszy inspektor 94 71 40 217

fax 71 40 252

powiat koszaliński pcpr.sekretariat@ 3.19
DZIAŁ FINANSOWO – KSIĘGOWY (FK)
Małgorzata

Mazurkiewicz-Ciupak

Główny księgowy 94 71 40 219 powiat koszaliński pcpr.fin@

malgorzata.mazurkiewicz@

3.6
Renata Malinowska Starszy księgowy 94 71 40 220 powiat koszaliński renata.malinowska@ 3.5
Marta Gawryś Starszy księgowy 94 71 40 220 powiat koszaliński marta.gawrys@ 3.5
Justyna Mickiewicz-Kochańska Księgowy 94 71 40 220 powiat koszaliński justyna.kochanska@ 3.5
DZIAŁ REHABILITACJI SPOŁECZNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH (RSON)
Karolina Szaranek Starszy specjalista 94 71 40 222 powiat koszaliński karolina.szaranek@ 3.13
DZIAŁ WSPARCIA DZIECKA I RODZINY (WDiR)
Agnieszka Walczak Kierownik 94 71 40 216 powiat koszaliński agnieszka.walczak@ 1.5
Magdalena Majewska Pomoc administracyjna 94 71 40 226  powiat koszaliński magdalena.mroz@ 3.16
Lidia Durek  

Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej

94 71 40 225 powiat koszaliński lidia.durek@ 1.4
Jolanta Wiśniewska Koordynator rodzinnej pieczy zastępczej 94 71 40 225 powiat koszaliński jolanta.wisniewska@ 1.4
Anna Szczerba Starszy koordynator rodzinnej pieczy zastępczej 94 71 40 210 powiat koszaliński anna.szczerba@ 1.4
Marzna Sztorc-Kachlicka Pracownik socjalny 94 71 40 211 powiat koszaliński marzena.sztorc-kachlicka@ 1.5
Elżbieta Mentel Inspektor 94 71 40 226 powiat koszaliński elżbieta.mentel@ 3.16
Pasieka Małgorzata Starszy inspektor 94 71 40 212 powiat koszaliński malgorzata.pasieka@ 3.15
Monika Vlasin Pracownik socjalny 94 71 40 211 powiat koszaliński monika.vlasin@ 1.5
DZIAŁ POMOCY INSTYTUCJONALNEJ (PI)
Waldemar Maniak Kierownik 94 71 40 213 powiat koszaliński waldemar.maniak@ 3.14
Anna Darnielewicz Główny specjalista 94 71 40 224 powiat koszaliński anna.darnielewicz@ 3.8
Radosław Płoszaj St. inspektor 94 71 40 253 powiat koszaliński radoslaw.ploszaj@ 3.11